Instalacja fotowoltaiczną w gospodarstwie rolnym - Ineron

Fotowoltaika dla Rolnika

Gospodarstwo z własną instalacją fotowoltaiczną to nie fantazja rodem z powieści science-fiction,
a wyjątkowo proste i korzystne rozwiązanie, które od samego początku przyniesie Ci wymierne korzyści.

System sterujący instalacją fotowoltaiczną Ineron

Pompa ciepła

Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie grzewcze. Do jej działania nie jest wymagany proces spalania, a zatem efekty uboczne w postaci popiołu, spalin, czy kurzu – nie występują. Podstawowymi elementami są: parownik, sprężarka, skraplacz
i zawór rozprężny.

Pompa ciepła wykorzystuje procesy termodynamiczne przetwarzając energię pierwotną, następnie dostarcza ją do instalacji grzewczej zgodnie z zapotrzebowaniem. Do tego procesu niezbędna jest energia elektryczna, zatem idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna.

Magazyn energii

Magazyny energii to urządzenia, mające na celu gromadzenie wyprodukowanego prądu w akumulatorach. Magazyn energii umożliwia uniknąć sytuacji, w której prąd wyprodukowany przez instalację fotowoltaiczną musi zostać „oddany” do sieci (w wysokości 20 lub 30%).

W momencie instalacji magazynu energii wyprodukowany prąd trafia do akumulatorów w postaci chemicznej i „czeka” na jego wykorzystanie. Ineron oferuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie magazynów energii, co sprawia, że gospodarstwo staje się w pełni niezależne energetycznie.

Elektromobilność

Elektromobilność nie jest już odległą przyszłością, a staje się dzisiejszą koniecznością. Stacje ładowania pojazdów elektrycznych zarówno
w domach, jak i w przestrzeni publicznej dają możliwość swobodnego przemieszczania się. Wraz z rozwojem technologii ładowarki do pojazdów  elektrycznych posiadają coraz większą moc,
co w połączeniu z wydajnymi akumulatorami umożliwia pokonywanie dużych dystansów przy krótkim czasie ładowania. Najbardziej efektywnym wykorzystanie ładowarek do aut elektrycznych jest zasilanie własną instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu za darmo naładujesz swój samochód energią ze słońca. Ineron stawia na elektromobilność i w swojej ofercie posiada zaawansowane technologicznie rozwiązania do zastosowania w gospodarstwie rolnym.

Instalacja fotowoltaiczną w gospodarstwie rolnym - Ineron

Oszczędności dla Rolnika

Gospodarstwo z własną instalacją fotowoltaiczną to nie fantazja rodem z powieści science-fiction,
a wyjątkowo proste i korzystne rozwiązanie, które od samego początku przyniesie Ci wymierne korzyści.

Ineron Partner

Cieszymy się, że klienci Ineron obdarzają nas szczególnym zaufaniem. Nagradzamy lojalnych klientów, którzy chcą polecać nasze usługi, co jest zawsze naszym powodem do dumy. Dołącz do programu lojalnościowego i skorzystaj i odbierz vouchery, bony gotówkowe oraz nagrody rzeczowe.

Planowanie instalacji fotowoltaicznej Ineron

Poinformuj nas kto z najbliższego otoczenia interesuje się instalacją fotowoltaiczną.

Czy jest to sąsiad? Członek rodziny? Świetnie! Zachęć go do kontaktu z nami. W zamian za Twoje zaangażowanie, w momencie sfinansowania przez tą osobę instalacji, nagrodzimy Cię bonem Sodexo w wysokości 600 zł

Program poleceń

JEŚLI JESTEŚ NASZYM KLIENTEM LUB CHCESZ NIM BYĆ
dołącz do naszego programu poleceń. Poleć instalację fotowoltaiczną Twojemu sąsiadowi lub znajomemu i odbierz podarunek po zakończonej realizacji.

Jeśli polecisz nas jednej osobie dostaniesz 500zł