Kierownik logistyki i zakupów

Pensja

do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej

Doświadczenie

3 lata

Status

Otwarta

Zakres obowiązków:

·      współudział w wyborze kontrahentów logistyczno-magazynowych

·      obsługa zamówień komponentów

·      stworzenie procedur i dokumentów do późniejszej współpracy z wybranymi kontrahentami

·      stworzenie, koordynowanie i zarządzanie procesem logistyczno-magazynowym

·      udział w rozwiązywaniu problemów związanych z podległymi procesami

·      optymalizacja działań oraz kosztów

·      optymalizację procesu zakupów i dostaw

·      bieżący nadzór nad stanami magazynowymi wyrobów i komponentów

·      dobór oraz wdrożenie systemy WMS

·      zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania:

·      min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem logistyki i magazynu

·      szczegółowa znajomość procesów magazynowych i logistycznych

·      znajomość systemu SAP/ERP

·      doświadczenie w pracy z aplikacjami WMS

·      dobra znajomość pakietu MS Office

·      umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i kreatywnego poszukiwania rozwiązań

·      doskonałe umiejętności komunikacyjne

·      asertywność w działaniu

·      samodzielność, umiejętność organizacji czasu i zarządzenia priorytetami

·      chęć pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie gdzie wiele procesów i procedur czeka na wypracowanie

·      dodatkowym atutem będzie znajomość branży OZE

Nasza oferta:

·      zatrudnienie na podstawie UP lub kontraktu B2B

·      atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia

·      progresja wynagrodzenia adekwatna do rozwoju

·      dodatkowe bonusy finansowe za wdrożone działania i optymalizację kosztów

·      wdrożenie w aspekty branżowe oraz pakiet szkoleń

·      swobodę w organizacji sposobu pracy i realizacji zadań

·      narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

·      pakiet benefitów na który każdy członek zespołu ma wpływ

·      integrację

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest INERON sp. z o.o. z siedzibą
w Poznaniu, ul. Bukowska 285 lok. 588. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.