Specjalista ds. personalnych i rekrutacji

Pensja

do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej

Doświadczenie

2 lata

Status

Otwarta

Obowiązki

·      Aktywny udział w tworzeniu dobrego klimatu pracy,

·      Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

·      Realizacja polityki personalnej i rozwój narzędzi HR (takich jak ocena i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) zgodnie ze standardami firmy,

·      Prowadzenie procesów kadrowo-płacowych (dokumentacja pracownicza, rozliczanie czasu pracy, przygotowanie danych niezbędnych do naliczania wynagrodzeń.        pracowników oraz zleceniobiorców, współpraca z agencjami pracy tymczasowej, administrowanie odzieżą roboczą, dla pracowników)

·      Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

·      Prowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników

·      Udział w planowaniu oraz organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pracowników

·      Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych,

·      Koordynowanie udziału w zewnętrznych wydarzeniach, takich jak targi pracy, konferencje, itp.

·      Udział w projektach employer brandingowych

·      Przygotowywanie raportów oraz prezentacji na potrzeby Zarządu oraz dokumentacji dla instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, PFRON)

·      Raportowanie wskaźników z obszaru zarządzania personelem

Wymagania konieczne

·      Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji,

·      Bardzo dobre umiejętności komunikacji,

·      Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·      Znajomość procesów i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi,

·      Praktyczną znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingu,

·      Bardzo dobrą znajomość prawa pracy,

·      Wykształcenie wyższe,

·      Bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemów informatycznych wspierających HR (mile widziana znajomość programu TETA i RCP),

·      Prawo jazdy kat. B.

·      Doskonałą organizacje pracy własnej i koordynowania kilku projektów jednocześnie,

·      Ambicję i poczucie odpowiedzialności.

To oferujemy:

·      Wysokie i stabilne zarobki

·      Motywacyjny system wynagrodzeń

·      Pracę bezpośrednio z Zarządem

·      Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji

·      Elastyczny czas pracy dostosowany do zadań

·      Szkolenia poszerzające kompetencje w obszarze HR

·      Możliwość awansu w strukturach organizacji

·      Pracę w dynamicznej firmie

·      Fantastyczną atmosferę w młodym i zgranym zespole

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest INERON sp. z o.o. z siedzibą
w Poznaniu, ul. Bukowska 285 lok. 588. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.